Rzeszów Podkategoria: Rzeszów

 • układy sterowania »

  Firma Pilc jest znana z swoich układów sterowania. Na szczególną uwagę zasługują takie branże firmy jak awionika czy aparatura kontrolno pomiarowa. Dodatkowo firma zajmuje się taką dziedziną jak sterowanie silnikiem bldc. O doskonała jakość wyrobów dba doskonała kadra personalna firmy złożona z wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach. Nad całością firmy dba pan doktor Józef Grzybowski. Ponadto w firmie wiele praktyk i staży wykonuje wielu studentów z Politechniki Rzeszowskiej.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • łyżki do koparek »

  Oferujemy Państwu wysokiej jakości łyżki do koparek do wszelkiego typu maszyn. Nasza firma jest profesjonalnym dystrybutorem części Cat. Nasze artykuły są zawsze wysokiej jakości. Oferujemy Państwu pełne i fachowe doradztwo techniczne, krótkie terminy oraz pełną gwarancję na kupione części zamienne. Jeżeli szukasz serwisu, naprawy, albo po prostu chciałbyś kupić odpowiednią łyżkę do koparki, zachęcamy do wypróbowania naszej oferty. Jedynie u nas możesz być pewien, że otrzymasz oryginalne części Cat u akredytowanego dostawcy. Skontaktuj się z nami i dołącz do grupy naszych zadowolonych nabywców.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR w oparciu o doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel medyczny świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej ( rezonans magnetyczny ), zarówno odpłatnie jak i bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnego klienta, oferujemy również pełen pakiet usług dla firm. Oferujemy Państwu usługę z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie oraz w okolicach. Zapraszamy na naszą stronę www.medicor.pl.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis monitorów Rzeszów »

  Biuro-mat posiada bogatą ofertę urządzeń komputerowych takich jak: laptopy, drukarki oraz oprogramowanie dla firm. Biuro-mat posiada samodzielny serwis monitorów oraz serwis drukarek. Nasza firma stała się profesjonalnym partnerem w branży IT. Bogata oferta firmy Biuro-mat pozwala na kompleksową współpracę począwszy od serwisu różnych urządzeń poprzez usługi dostarczania Internetu jak również sprzedaż urządzeń komputerowych nie tylko na terenie Rzeszowa. Świadczymy usługi w zakresie odzyskiwania danych w Rzeszowie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeszów

Rzeszów - nowa strona:

Adres: